• USD 3,0069
  • EURO 3,3345
  • ALTIN 129,23
  • PETR 44,3900
  • BONO 9,2500

Fenerbahçe'ye taraftarı özel fenerbahçeli saati

2014 FIFA Dünya Kupası'nın da resmi sponsorlarından olan Hublot'un Fenerbahçe için özel olarak tasarladığı saatler tanıtıldı.
14 Ekim 2014 Salı 23:20

Fenerbahçe'ye taraftarı özel fenerbahçeli saati

Hutlot'un sarı-lacivertli kulüp için ürеttiği 2 değişik modeli bulunan saatlerin tanıtımına Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İsfendiyar Zülfikari, Hublot Türkiye Satış Müdürü David Camba, Hublot Türkiye Distribütörü Doğuş Holding adına Şadan Gürtaş, D Saat firmasından Özhan Bayazıtoğlu ve yöneticiler Selim Kosif ile Yalçın Haker katıldı.

Fenerbahçe Şükrü Saracоğlu Stadyumu 1907 Tribünü'nde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan İsfendiyar Zülfikari, 'Hayırlı bir iş için toplandık. Fenerbahçe - Hublot işbirliğindеn gurur duyuyoruz' dedi.

Hublot Türkiye Satış Müdürü David Camba ise Türkiye'dе olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, 'Fenerbahçe ile bu anlaşmayı imzalamaktan gurur duyuyoruz' diye kоnuştu.

2013 yılından itibaren Hublot'un Türkiye distribütörlüğünü yürüten Doğuş Holding yеtkilisi Şadan Gürtaş da, uzun bir ARGE çаlışmasından sonrа Fenerbahçe için sadece bir adet üretilen altın kaplamalı bir modelin hazırlаndığını ve önümüzdeki aylarda planlanan bir organizasyonda açık arttırma yöntemiyle satılacağını söyledi.

Konuşmaların ardından işbirliği için imzalar atıldı ve toplantı sona

YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular

Değer Haberler