• USD 3,0069
  • EURO 3,3345
  • ALTIN 129,23
  • PETR 44,3900
  • BONO 9,2500

Fenerbahçe tekrar liderliğe sahip olmuş bulunmaktadır

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig fikstürü sıralamasında kendini tekrar birinci sıraya yükseltti. Yarın ki maç sonucu Beşiktaş başarı sağlayamazsa liderliği devam ettirecektir.
14 Aralık 2015 Pazartesi 02:10

Fenerbahçe tekrar liderliğe sahip olmuş bulunmaktadır

Spor Toto Süper Lig de işler karışmaya devam etmektedir. Bu haftanın son maçı yanı derbi maçı öncesi Fenerbahçe tekrar liderliğe sahip olmuş bulunmaktadır. Yarın ki maç sonucunda Beşiktaş eğer ki başarı sağlayamazsa Fenerbahçe liderliğini korumaya devam etmektedir. Galatasaray ise şuan da Fenerbahçe ile arasında bulunan 8 puan fark nedeni ile oldukça geride yer almaktadır.

Bu Sene Kupa İçin Daha Kararlılar

Kanaryalar ise ev sahibi olarak gerçekleştirdiği maçtan 1 golle başarı sağlamış bulunmaktadır. 84'üncü dakika da Nani tarafından gelen gol Fenerbahçe'lilere 3 puan kazandırmış bulunmaktadır. Bu da kanarya sıralamasını liderliğe yükseltmiş bulunmaktadır. Başakşehir'i maçtan soğutan an ise 68'inci dakika da gelen kırmışı kart olmaktadır. Badji'nin yediği kırmızı kart sonrası Fenerbahçe daha çok bastırmış bulunmaktadır.

Stat: Ülker

Hakemler: Cünеyt Çаkır, Bahattin Duran, Tarık Ongun

Fenerbahçe: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Kjаer, Alves, Canеr Erkin, Mehmet Tоpal, De Souza, Ozan Tufan (Dk. 59 Diego), Alper Potuk (Dk. 20 Markovic), Nani, Fernandao (Dk. 60 Van Persie)

Medipol Başakşehir: Volkan Babacan, Uğur Uçar, Yаlçın Ayhan, Mаhmut Tekdеmir, Alparslan Erdem, Badji, Emre Belözoğlu (Dk. 86 Cikalеsshi), Viscа, Mossoro (Dk. 73 Rоtman), Dokа (Dk. 64 Enver Cenk Şahin), Mehmet Batdal

Gol: Dk. 84 Nаni (Fenerbahçe)

Kırmızı kart: Dk. 68 Bаdji (Medipol Başakşehir)

Sarı kartlar: Dk. 43 Uğur Uçar, Dk. 49 Mаhmut Tekdemir, Dk. 53 Yalçın Ayhan, Dk. 88 Enver Cenk Şahin (Medipol Başakşehir), Dk. 45+3 Canеr Erkin, Dk. 79 Kjaer (Fеnerbahçe)



YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular