• USD 3,0069
  • EURO 3,3345
  • ALTIN 129,23
  • PETR 44,3900
  • BONO 9,2500

Çağla Şikel'in Tacizcisi Bulundu

Sosyal medya üzerinden Çağla Şikel'i taciz eden kişi bulunarak 2 yıla kadar hapis ile yargılanmaya başladı.
27 Ekim 2015 Salı 21:43

Çağla Şikel'in Tacizcisi Bulundu

Çağla Şikel sosyal medya üzerinden kendisine hakarette bulunan kişiyi sonunda buldu. Çağla Şikel'in açtığı dava sonucunda Nesrin Y. Hakkında 2 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Yaptığı programlar sayesinde Türk halkının büyük sevgisini kazanan Çağla Şikel geçtiğimiz zamanlarda eşi Emre Altuğ ile olan birlikteliklerini bitirmişlerdi. Çift olarak hep örnek gösterilen ikilinin aile yaşantısı da her zaman ünlü dünyasında gıpta ile bakılıyordu. Ancak bazı sorunlardan sonra çift ayrılmaya karar verip boşanmışlardı. Şimdi de Şikel sosyal medya üzerinden kendisine hakaret eden kişinin peşine düştü. Bunun sonucunda bulunan kişiye dava açıldı. Açıklanan bilgiye göre tacizci hakkında 2 yıla kadar hapis istendiği ve Şikel'in geri adım atmayacağı söylendi.

Eski mankenlerimiziden birisi olan emre altuğ ile evlenip çocuk sаhibi olup geçtiğimiz yıllarda yeniden boşanan çağla şikel Şаrkıcı Alişаn ile Herşey Dahil prоğramını sunuyor çağla Şikele Sosyal medyа Üzеrinden hakaret eden kişi nihayet bulundu 22 yaşındaki Nesrin y 2 yıla kadar hаpis cezası ile çarptırılacak

YORUMLAR

300 karakter kaldı

Değer Haberler